lv
 

OEHLBACH Art. No. 6040 Optiskā signāla avota dalītājs 4 uz 1 ADAPTERIS / PĀRVEIDOTĀJS

OEHLBACH Art. No. 6040 Optiskā signāla avota dalītājs 4 uz 1 ADAPTERIS / PĀRVEIDOTĀJSOEHLBACH Art. No. 6040 Optiskā signāla avota dalītājs 4 uz 1 ADAPTERIS / PĀRVEIDOTĀJSOEHLBACH Art. No. 6040 Optiskā signāla avota dalītājs 4 uz 1 ADAPTERIS / PĀRVEIDOTĀJSOEHLBACH Art. No. 6040 Optiskā signāla avota dalītājs 4 uz 1 ADAPTERIS / PĀRVEIDOTĀJS
€ 49.99 Bez atlaides € 109.00
Preces kods: Art. No. 6040
Ir veikalā

Ja pie šī produkta redzi atzīmi "IR VEIKALĀ" un produktu ir iespējams pievienot pirkuma grozam, tad dotais produkts ir jau mūsu veikalā!

 1. Vari droši veikt pirkumu On-Line izvēloties maksājuma un piegādes veidu.

Ja pirkums On-Line tiks veiksmīgi veikts darba dienā līdz plkst. 12.00, tad šajā pašā dienā tas tiks atdots uz piegādi un saņemsi to norādītajā vietā nākamajā vai aiznākamajā dienā.

 2. Vari doties uz mūsu veikalu, kur to varēsi iegādāties uzreiz.

Ja tomēr izvēlētais produkts dotajā brīdī nav mūsu veikalā, sazinies ar mums, veicot tā pieprasījumu spiežot "Vēlos pasūtīt" un mēs GARANTĒJAM ka piegādāsim to maksimāli īsākajā laikā.

P.S. Rēķins tiks nosūtīts tikai tajā gadījumā, kad mēs par 100% būsim pārliecināti, kad šis produkts ir pieejams ražotāja noliktavā un tā piegāde būs bez aizķeršanās!

Vēlies tomēr uzdot mums kādu interesējošu jautājumu? Zvani 22003030

Īss apraksts (angļu val.)
Izvērsts apraksts (angļu val.)
Specifikācija (angļu val.)

The Oehlbach Optosel 4:1 receives up to four digital optical signals and transmits these unprocessed to an AV receiver. The switch box is perfectly suitable for combining with AV receivers, which only offer one single TOSLINK slot. The device, which is set in a solid metal enclosure, supports sampling rates and a resolution of up to 92kHz/24 bits. This absolutely guarantees high-quality and loss-free signal transmission. Both compressed and non-compressed audio signals are supported. A remote control for convenient changing of the inputs and a power supply unit are also supplied with the device.

  • Solid metal housing 
  • Loss-free signal transmission
  • Including remote control 
  • Supports compressed and non-compressed audio signals
Weight 142 g
Supported sampling rates up to 192kHz
Dimensions 94 mm x 24 mm x 83 mm